Jak dopaść „świnkę”, czyli gramy w bule!

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-08-19 13:58:03

  We wtorek 29 lipca odbył się Indywidualny Turniej Petanque. Odbył się on już po raz szósty, ale i po raz pierwszy, bo na nowo powstałym bulodromie, mieszczącym się w otoczeniu WTZ w Bobrowej Woli   >> zobacz więcej zdjęć >>
 
  Sponsorem tegorocznych zawodów była Firma Oponiarska Dębica S.A., której serdecznie dziękujemy. 
 
 

"Hola amigos non szalejos" kontra "Organisations non kasos" czyli...

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2014-07-28 09:14:40

     Samorządowcy gminy dębica kontra organizacje pozarządowe, tak nazywała się kategoria w której wzięliśmy udział podczas kolejnych Mistrzostw Podkarpacia w Płukaniu Złota 2014r.
 
 
     Grupa Osób Niepełnosprawnych reprezentująca Stowarzyszenie „Radość” uczestniczyła po raz pierwszy w zawodach i zajęła IV miejsce. Podczas spotkania, można było podziwiać rękodzieło artystyczne, występy na scenie oraz skorzystać z wielu atrakcji.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

Uf jak gorąco...

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2014-07-23 08:53:54

     W upalny dzień wybraliśmy się nad Zalew Rzochowski, który trochę przypomina tropikalną wyspę.
 
 
    
     Na terenie ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego można było skorzystać z wielu atrakcji, a czas wszystkim upłynął na wspaniałej zabawie w wodzie i na plaży.
 
 

Świetlica terapeutyczna „Otwieram się na radość”

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2014-07-23 07:55:57

     Już od lipca Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” uruchomiło Świetlicę terapeutyczną „Otwieram się na radość”. Podczas prowadzonych zajęć uczestnicy świetlicy mogą skorzystać z sali doświadczania świata, zajęć plastycznych, muzycznych, sportowych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     Ponadto w ramach projektu organizowane „Warsztaty Dobrych Rodziców”, skierowane do członków rodzin osób niepełnosprawnych. Zorganizowane wsparcie zarówno dla osób niepełnosprawnych jak i ich rodzin nie byłoby możliwe, dzięki dofinansowaniu z Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Serdecznie dziękujemy.
Zapraszamy do galerii…….
 
 

Prawdziwe Hawaje na "Jałowcach"...

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-07-06 13:44:58

   Byle co. Zestawienie tych dwóch krótkich słów, zwykle opisuje rzeczy tandetne i tanie, a najczęściej w ogóle nic nie warte. Ale są miejsca gdzie takie byle co, może zapewnić mnóstwo radości i dobrej zabawy!  >> zobacz więcej zdjęć >>
 
 
   Tym miejscem był Ośrodek Rekreacyjno Wypoczynkowy „Jałowce” w Kozłowie, gdzie zorganizowano konkurs „Pływania na byle czym”. Jest to impreza towarzysząca corocznemu Ogólnopolskiemu Spływowi Kajakowemu rzeką Wisłoką.
   Nie mogło nas tam zabraknąć, bo powszechnie wiadomo, że „Radość” zawsze towarzyszy dobrej zabawie laugh tym bardziej jeśli w takich konkursach zdobywa się pierwsze miejsce yes
 
stat4u