Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych rozstrzygnięto.....

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2015-01-28 12:02:17

   Już po raz IX wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych, który odbył się w Galerii MOK.
 
   
      W kategorii osób niepełnosprawnych III miejsce zajęły Warsztaty Terapii Zajęciowej        w Dębicy , w składzie: Anna Bielatowicz , Magdalena  Juchno, Gabriela Micek, Grzegorz Szajda. Serdecznie gratulujemy naszym artystom  i życzymy powodzenia na kolejnych konkursach!!!

Orkiestra Świątecznej Pomocy

Dodane przez: WTZ_Debica

W dniu: 2015-01-27 11:53:33

    7 wolontariuszy z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębicy przyłączyło się do zbiórki pieniędzy w tegorocznym 23 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
 
 
   
   Szczytny cel na jaki zostały zebrane środki nosił nazwę: “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. 

Wszyscy wszystkim ślą życzenia...

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-12-22 11:30:18

  Tradycją w naszych Warsztatach stały się spotkania wigilijno-opłatkowe. Również i w tym roku tradycji stało się zadość. 19 grudnia spotkaliśmy się wszyscy przy wigilijnym stole. Były życzenia, opłatek, kolędy i oczywiście suto zastawione potrawami stoły. 

  Ten dzień był pełen radości już od samego rana smiley Wielka w tym zasługa naszych przyjaciół z ZS w Pustyni. To oni, jak co roku przyjechali z życzeniami oraz upominkami, za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy heart

Odwiedził i Nas…

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-12-10 08:57:02

  „On dostał Twój list – na pamięć go zna, prezenty już wziął i w worku je ma, bo Mikołaj jedzie tu już…”

  I przyjechał… Ubrany na czerwono, z siwą brodą – Święty Mikołaj, bo o nim mowa. Rozdał prezenty wszystkim, nawet tym „mniej grzecznym”, po obiecaniu poprawy wręczył dary, bo jak wiemy ma wieeelkie i dobre serce dla każdego…

 

III Mityng Kartingowy Osób Niepełnosprawnych

Dodane przez: bp

W dniu: 2014-12-09 12:58:59

  Czym jest karting? To jedna z dyscyplin sportów motorowych, która wywołuje niemałe emocje, a zapach benzyny i ryk silników przyprawia o gęsią skórkę…

  Odpowiadając na zaproszenie Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Tarnowie, wzięliśmy udział już po raz trzeci w Mityngu Kartingowym Osób Niepełnosprawnych. Był sport, adrenalina, emocje i integracja... Krótko mówiąc BYŁO WARTO! 
 
stat4u