Przekaz 1% podatku: KRS 000 000 88 43 | Nr konta: 04 1240 4807 1111 0000 5531 4309

Potrzebne otwarte serce i gotowość do pracy na rzecz osób niepełnosprawnych!

Zapraszamy do WOLONTARIATU w naszej organizacji - Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy!

 

Oto nasz REGULAMIN 


Skorzystaj z okazji by zdobyć doświadczenie i umiejętność pomagania. Zobaczysz, jak jesteś potrzebny i jak wiele potrafisz. Jak Twoja osoba jest ważna dla innych. Jak wiele otrzymasz od tych, dla których będziesz pracować.

Niech zachętą dla Ciebie będą słowa matki Teresy z Kalkuty:

„Spałam i śniłam, że życie jest samą przyjemnością. Obudziłam się i spostrzegłam,
że życie jest służbą na rzecz innych.
Służyłam i zobaczyłam, że służba jest przyjemnością.”

 

 Jak zostać wolontariuszem w Stowarzyszeniu „Radość”?

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem w towarzyszeniu „Radość” napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub skontaktuj się naszym Koordynatorem ds. Wolontariatu - panią Moniką Feherpataky z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dębicy, ul. Sienkiewicza 1, Tel. 14-682 55 00.

 

Formularz zgłoszeniowy

Oczekujemy informacji o Twojej motywacji, dlaczego interesujesz się pracą w naszej organizacji, czy masz doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi, co chciałabyś nam zaoferować: jakie masz zainteresowania, pasje, kwalifikacje, ile czasu jesteś w stanie poświęcić na współpracę z nami.

Czekamy na Ciebie!

 Zapraszamy, dołącz do nas.